Misyon&Vizyon ve Değerlerimiz

{(lng).a1}}

Ülkemizin ve Dünyamızın geleceğini aydınlatmak.

Misyonumuz

Dünyadaki gelişmeler ve yasalar çerçevesinde; firma hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda; tüm paydaşların memnuniyetini ön planda tutarak özgün, estetik, teknolojik, enerji tasarruflu, çevre dostu ve yenilikçi aydınlatma ürün ve çözümlerini mümkün olan en ileri teknoloji ve en uygun maliyetle tasarlar, üretir ve dünya pazarlarına sunar.

Vizyonumuz

Tüm faaliyetlerimizi Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerini bütünleşik bir şekilde yöneterek, sektörümüzde öncülüğümüzle bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarlarında etkin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, örnek bir firma olmak için tüm gücümüzle çalışmak.

Değerlerimiz

Vizyon, strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımızın katılımını sağlayarak faaliyetlerimizi sürekli iyileştiririz.

Firmamızın gelişiminin aynı zamanda ülkemizin ve dünyamızın sanayi ve ticari inkişafı demek olduğu bilinci ile bu gelişimi ana hedef belirleyip hedefe ulaşmak için var gücümüzle çalışırız.

Sorumluluklarımız

Ülkemiz ve dünyamızın geleceği için çevre dostu, daha az enerji tüketen, uygun maliyetli, uzun ömürlü ürünler üretmek; aynı zamanda tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ile birlikte toplumumuzun gelişimine katkı sağlamak.

Kalite Politikamız

  • Ürettiğimiz her ürünün kalitesinin kimliğimizin ve şahsiyetimizin bir yansıması olduğunun bilinciyle hareket ederiz.
  • LAMPTIME olarak müşterilerimizin taleplerini ve beklentilerini en doğru şekilde anlayıp yüksek kaliteli ürün ve çözümlerle en üst düzeyde karşılarız.
  • Ürün, Süreç ve Hizmetlerimizin kalitesini sürekli olarak iyileştiririz.
  • En üst düzey üretim teknolojilerini kullanarak, kaliteden ve müşteri memnuniyeti ilkesinden asla ödün vermeden nitelikli ve vizyon sahibi kadromuz ile üretim faaliyetlerimizi gerçekleştiririz.
  • Kalite, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemimizi verimliliğin artırılması için düzenli olarak gözden geçirir, raporlar ve sürekli iyileştiririz,
  • Yönetim sistemleri kapsamında risk ve fırsat değerlendirmesi yaparak tehlikeleri ortadan kaldırmak ve azaltmak için çalışan ve çalışan temsilcilerinin görüşleri ile danışma ve katılımını sağlayarak gerekli önlemleri alırız.

Çevre Politikamız

  • Çevre ile ilgili duyarlılığımız öncelikle yaşadığımız doğanın bir parçası olduğumuz bilinci ile başlar. Bu manada çevreyi korumanın aslında kendimizi ve geleceğimizi korumak olduğu bilinciyle yürürlükteki çevre koruma kanun ve mevzuatlarının her maddesine eksiksiz uyarız.
  • Gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakma hedefiyle, ekonomik, sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı yerine getirmek için sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiririz.

İnsan Kaynakları Politikamız

  • Çalışanlarımızın katılımcı, paylaşımcı ve yaratıcı olarak kendilerini ifade edebilecekleri ve kendilerini sürekli geliştirebilecekleri ortamlar sağlarız.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemimizin genel anlamda etkinliğini sürekli geliştirir, işle ilgili yaralanma ve sağlığın bozulmasının önlenmesi için güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlar ve İş Sağlığı ve Güvenliği risklerini en aza indirmek için çalışırız.

Aydınlatma Projelerinizde
"Profesyonel Destek"
için

Bize Danışın !Online Ödeme
Showroom
Emekyemez Mah. Okcu Musa Cad. No: 2
Tezgül İş Hanı Daire: 2
Beyoğlu / İSTANBUL / TÜRKİYE
email info@lamptime.com call +90.212 235 78 00 description +90.212 235 78 01
Fabrika
Büsan Org. San. Bölgesi Fevzi Çakmak Mahallesi
Özlem Cad. No: 51
Karatay / KONYA / TÜRKİYE
email bilgi@lamptime.com call +90.332 345 30 80 description +90.332 345 49 90